بازاریابی اینترنتی

همانطور که در مطلب طراحی سایت بیان شد

نکته

یک سایت تازه طراحی شده مانند جزیره ای دور افتاده در یک اقیانوس بزرگ است که هیچ کس به آن سر نمی زند

پس بعد از طراحی سایت باید کاری کنیم تا مشتریان ما به سایتمان بیایند و از محصولات و خدمات ما مطلع شوند. طراحی سایت مشهد در این راه همراه شماست.
به مجموعه روشهایی که برای جلب بازدید کننده به سایت و ارائه محصولات و خدمات یک شرکت در فضای مجازی صورت می گیرید بازاریابی اینترنتی گفته می شود.

روشهای بازاریابی اینترنتی

روشهای بازاریابی اینترنتی بسیار متنوع است و باید با دقت بسیار زیادی انجام شوند. در صورتی که بازاریابی اینترنتی به صورت ناشیانه و بدون برنامه ریزی انجام شود موجب هدر رفتن زمان و سرمایه بسیار زیادی می شود. بعضی روش های بازاریابی اینترنتی شامل، تبلیغات در گوگل (ادوردز)، بازاریابی موبایلی، ایمیل مارکتینگ، استفاده از پیامک، بازاریابی به وسیله موتور های جستجو ، سئو و بهینه سازی سایت، تبلیغات آنلاین ، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و … می باشد.

نرم افزار های کمکی در زمینه بازاریابی اینترنتی و مدیریت مشتریان

استفاده از کامپیوتر و اینترنت در این سالها یکی از بهترین گزینه ها برای بهبود شیوه های بازاریابی و مدیریت مشتری است. در این زمینه ابزارهای مختلفی با کاربرد های گوناگون وجود دارند از جمله سرویس های ایمیل مارکتینگ ، پنل های بازاریابی و مدیریت آنلاین مشتریان مانند نرم افزار CRM و یا ابزاری های مدیریت آنلاین کارها و وظایف کارمندان، نرم افزار های مانیتورینگ کاربران در سایت و غیره، که اینها می توانند نتایج بازاریابی اینترنتی را به شکل قابل توجهی بهبود بخشد.

شاید استفاده از این نرم افزار ها در ابتدا برای کارمندان ساده نباشد ولی بعد از مدتی که تاثیر آنها و اطلاعاتی که با استفاده از این نرم افزار ها بدست می آوردید را مشاهده نمایید متوجه می شود که نرم افزار ها می تواند بازاریابی اینترنتی شما و بازدهی آن را به شکل خیره کننده ای دگرگون سازد.

در زیر برخی از مفاهیم اصلی در بازاریابی اینترنتی در قالب درخت بازاریابی اینترنتی مطرح شده اند.

 

درخت بازاریابی اینترنتی

 

 

چنانچه مایلید از جدید ترین و به صرفه ترین روش های بازاریابی اینترنتی اطلاع پیدا کرده و آنها را برای رونق کسب و کار خود به کار ببرید طراحی سایت مشهد آمادگی ارائه بهترین راهکارها را در این زمینه دارد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی اینترنتی با ما تماس بگیرید.