سئو و بهینه سازی سایت در مشهد

به جرات می توان گفت سئو و بهینه سازی سایت اصلی ترین ابزار و در عین حال کم هزینه ترین روش برای بازاریابی اینترنتی است !

اگر جمله بالا را قبول ندارید پیشنهاد می کنیم نظر کسانی را که در زمینه سئو تجربه های موفقی داشتند جویا شوید، همچنین می توانید توضیحاتی را که در ادامه می آید مطالعه بفرمایید.

اول در مورد اینکه چرا سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو گر اصلی ترین روش بازاریابی اینترنتی است صحبت می کنیم و سپس به قسمت دوم که مخالف بیشتری دارد، یعنی ” سئو ارزان ترین روش بازاریابی اینترنتی ” می پردازیم.

از آنجا که سئو دقیقا مخاطب مورد نظر را هدف قرار می دهد و به همین دلیل باعث افزایش بازدهی فرآیند بازاریابی و فروش کالا و خدمات می شود، ما سئو را اصلی ترین روش بازاریابی اینترنتی می دانیم. تصور کنید ۱۰۰۰ ایمیل به افرادی که پتانسیل خرید کالا و خدمات شما را دارند ارسال کرده اید و به فرض محال همه آنها ایمیل را باز کرده و روی لینک سایت شما کلیک کرده و وارد سایت شده اند. از طرف دیگر ۱۰۰۰ نفر با جستجو در گوگل و پیدا کردن سایت شما وارد آن شده اند، فکر می کنید کدام گروه بیشتر از سایت شما خرید انجام می دهند؟ واضح است که گروه دوم دقیقا به دنبال محصول و یا خدمات شما بوده اند و احتمال خرید آنها نسبت به گروه اول به میزان بسیار زیادی بیشتر است. پس هیچ کدام از روش های بازاریابی اینترنتی نمی تواند قدرت سئو را داشته باشد چون در این روش مشتری در جستجوی شماست و شما به دنبال فروش به مشتری نیستید، فقط کافیست در دسترس باشید !

برای سئو سایت دو مسیر پیش روی شما است، یکی اینکه شروع کنید به یادگیری سئو. برای این کار می توانید در دوره آموزش سئو شرکت کنید. راه دوم هم اینکه کار سئو را به شرکت هایی که این خدمات را ارئه میدهند بسپراید.

سئو و بهینه سازی سایت در گوگل یعنی همیشه در دسترس باشید

اما چرا سئو ارزان است ؟ شاید با یک بررسی سطحی با تعرفه های بالای سئو و زمان لازم برای نتیجه گرفتن از آن رو به رو شوید و کلا به این نتیجه برسید که این روش خیلی هزینه بر است. اما در واقع این طور نیست. اگر هزینه ای را که برای سئو می پردازید در مقابل بازدهی آن ارزیابی کنید به این نتیجه خواهید رسید که برای هر فروش هزینه بازاریابی بسیار کمتری نسبت به سایر روش ها پرداخت کرده اید. چطور؟ شما برای سئو یک بار هزینه می کنید، اما نتیجه آن همیشه همراه شماست و برای شما مشتری می آورد. از طرفی همانطور که قبلا گفتیم مشتری هایی که موتور های جستجو برای شما میفرستند بسیار ارزشمند تر از مشتریانی هستند که از سایر روش ها به سایت شما می آیند، چون آنها واقعا به کالا و خدمات شما نیاز دارند و خریداران واقعی هستند. پس هزینه ای که برای سئو و بهینه سازی سایت خود صرف می کنید در مقابل میلیونها مشتری که برای شما می آورد بسیار ناچیز است.

جهت دریافت خدمات سئو و بهینه سازی سایت و یا مشاوره در این زمینه می توانید با ما تماس بگیرید.

3 پاسخ ها
 1. شهپری
  شهپری می گوید:

  سلام
  ممنون از محتوای خوبی که منتشر
  میکنید.
  ما به همراه یک گروه از متخصصین حوزه وب گروه تلگرامی جامعه وبمستران ایران را لانچ
  کردیم.
  با توجه به اینکه شما هم در این زمینه فعال هستید خوشحال می
  شیم به ما بپیوندید تا تعاملات مفیدی باهم داشته باشیم
  لینک گروه خدمتتون
  https://t.me/joinchat/DBhKUBJE3gUMxzABig66Ig

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *