طراحی سایت

همانطور که میدانید معمولا هدف از طراحی سایت های تجاری انجام بازاریابی بهتر و رسیدن به فروش بیشتر است.

آیا شما از طراحی سایت هدف دیگری دارید؟

مسلما هدف شما هم از طراحی سایت چیزی جز بازاریابی بهتر برای فروش کالا و خدماتتان نمی باشد. اما آیا فقط داشتن یک وب سایت می تواند به بازاریابی بهتر و فروش بیشتر شما کمک کند ؟ خیر !

برای رسیدن به این هدف در اولین قدم باید به کیفیت طراحی سایت خود توجه کنید. یکی از مهمترین عوامل در کسب نتیجه مورد نظر از طراحی سایت برای هر کسب و کاری کیفیت سایت طراحی شده از بسیاری جهات است.

اما سوال اینجاست که یک طراحی سایت خوب باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟ به عبارتی کیفیت در طراحی سایت به چه معنی است؟  آیا یک سایت زیبا می تواند ما را به نتیجه مطلوب برساند؟ آیا یک طراحی سایت خاص نتیجه ای قابل قبول به همراه دارد؟ خیر ! کاملا اشتباه است!

طراحی سایت کاربر پسند

کسی که وارد سایت شما می شود به دنبال زیبایی و یا مشاهده یک سایت با طراحی خاص نیست. این شخص فقط به دنیال این است که به ساده ترین شکل ممکن به مطالبی که مد نظرش است دسترسی پیدا کند. هر چه قدر طراحی سایت شما دارای پیچیدگی بیشتری باشد امکان خروج کاربر از سایت شما بیشتر می شود. هرچند جذابیت در طراحی سایت اهمیت بسیاری دارد اما نه به این قیمت که برای کاربر دردسر ایجاد کند. اما اینکه دردسر برای کاربر به چه معنی است در مقاله ای با عنوان دردسرهایی که برای کاربران خود ایجاد می کنیم توضیح داده ایم. بنا بر این طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد کاربر به راحتی بتواند اطلاعات خود را بدست بیاورد، اصطلاحا طراحی سایت باید کاربر پسند باشد.

اما وب سایت کاربر پسند باید چه ویژگی هایی داشته باشد. برای پاسخ به این سوال یک راه حل ساده به شما ارائه می دهیم. خودتان را جای کاربری که وارد سایت شما می شود قرار دهید.

شما می خواهید که ( پنج مورد از مهمترین ها ) :

  • وب سایت اطلاعات خوبی به شما ارائه دهد
  • دسترسی به این اطلاعات و پیدا کردن آنها ساده باشد
  • سرعت لود سایت بالا باشد
  • عکس ها بنر ها و حرکت های اضافی در سایت نباشد
  • با دستگاه شما سازگار باشد لپ تاپ ، تبلت یا گوشی موبایل (طراحی واکنشگرا)

خوب چگونه می توانید چنین وب سایتی داشته باشید؟ مشتری های چه انتظاری از وب سایت شما دارند. تلاش کردیم در مقاله چه سایتی مناسب شما است؟ تا جای ممکن به این موضوع پاسخ دهیم.

اجرای طراحی سایت

از اینجا به بعد وارد مرحله عملی می شویم. می خواهیم سایت را راه اندازی کنیم. شاید اولین سوالی که  قبل از راه اندازی وب سایت از خودتان می پرسید. این است که چه دامنه ای برای وب سایت خود انتخاب کنید؟ پاسخ را در مطلب چگونه یک دامنه مناسب انتخاب کنیم ؟  برای شما آماده کرده ایم.

تا اینجا نوع وب سایت خود و خدماتی که می خواهید ارائه دهید را مشخص کرده اید ، دامنه وب سایت خود را تعیین کرده اید و هر جا که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید ما همراه شما هستیم. از این جا به بعد هم نوبت ما (طراحی سایت مشهد) است که بقیه مراحل برای طراحی یک سایت کاربر پسند را اجرا کنیم. سایتی که هر شخصی وارد آن شد با رضایت کامل اطلاعات مورد نظرش را بدست آورد.

بازاریابی اینترنتی

خوب تا حال به کمک هم یک سایت عالی برای شما آماده کرده ایم. اما اصل کار از اینجا شروع می شود ! بله !

نکته

سایت تازه طراحی شده مانند یک جزیره دور افتاده در یک اقیانوس بزرگ است که هیچ کس به آن سر نمی زند !

پس باید جزیره خودتان را به دنیا معرفی کنید. نگران نباشید ما باز هم همراه شما هستیم و چگونگی این کار را در بازاریابی اینترنتی برای شما آماده کرده ایم.

جزیره دور افتاده